PIERWSZA WIZYTA W KRAJU PARTNERSKIM
Wpisany przez Aleksandra Ługiewicz   
poniedziałek, 18 listopada 2013 17:36

 

 Turcja5W dniach 11 -16 listopada 2013 roku grupa nauczycieli z naszej szkoły przebywała z wizytą roboczą w Turcji - w jednym z krajów partnerskich projektu Comenius – Partnerskie Projekty Szkół.

Nasza partnerska szkoły znajduje się w 140 - tysięcznym mieście Yalova oddalonym 52 kilometry od Istambułu. Koordynator projektu - Aleksandra Ługiewicz, dyrektor szkoły- Stanisław Bytnar, nauczyciel języka angielskiego- Elżbieta Piątek odwiedzili szkołę, z którą współpracować będą przez kolejne dwa lata. W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele Włoch z miasta Castel del Lago, regionu Umbria - drugiego kraju partnerskiego. Celem wizyty było opracowanie szczegółowego harmonogramu pracy z uwzględnieniem terminów kolejnych spotkań, przydziału obowiązków, sposobów realizacji zadań. Była to okazja do poznania szkoły, spotkania z dyrekcją szkoły, nauczycielami i uczniami. Odbyły się też prezentacje szkół i ofert kształcenia.
logo projektuWybrano logo projektu spośród ponad trzydziestu propozycji przygotowanych przez uczniów tureckich, włoskich i polskich. Najlepszym okazało się logo przygotowane przez uczennicę naszej szkoły - Karolinę Sochę z klasy drugiej Technikum Logistycznego. Nauczyciele i dyrektorzy wszystkich szkół jednogłośnie uznali logo Karoliny za najciekawsze.

Gratulujemy Karolinie sukcesu.


 

 

Poprawiony: środa, 05 lutego 2014 15:35
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 35.172.230.21
 , 
Dziś: Lip 25, 2024