WYRÓŻNIENIE DLA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WIEDZY O MIĘDZYNARODOWYM PRAWIE HUMANITARNYM
Wpisany przez Lucyna Szwulińska   
niedziela, 27 kwietnia 2014 09:42

prawo 1Po raz siódmy w dniu 5 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w Konkursie Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym, który odbył się w XV LO w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas pierwszych, którzy otrzymali wyróżnienia: Michalina Szczepaniak, Natalia Lewandowska i Marcin Kolbusz.Poprawiony: niedziela, 27 kwietnia 2014 10:15
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 18.232.179.37
 , 
Dziś: Wrz 22, 2023