SUKCES NAUCZYCIELA NASZEJ SZKOŁY

Sandra

    Zakończył się plebiscyt organizowany przez "Gazetę Pomorską", "Nowości Dziennik Toruński" oraz "Express Bydgoski", na nauczyciela roku województwa Kujawsko-Pomorskiego, pod patronatem marszałka województwa.

     W plebiscycie na różnych etapach zgłoszonych zostało niemal 1000 pedagogów. Nauczyciel Naszej Szkoły, Pani Sandra Różyńska, zajęła I miejsce, wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w powiecie wąbrzeskim i tym samym awansowała do etapu wojewódzkiego.

    Pani Sandra odebrała z rąk organizatorów konkursu pamiątkowy dyplom oraz medal marszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Więcej szczegółów na:

http://www.pomorska.pl/plebiscyty/nauczyciel-na-medal/g/nauczyciele-na-medal-odebrali-nagrody-zdjecia,12729770,26512608/


 


 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 24 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.236.253.192
 , 
Dziś: Oct 23, 2021