ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO DLA TECHNIKA EKONOMISTY W RAMACH PROJEKTU " DZIŚ NAUKA JUTRO PRACA II", WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

UniaProjekt

3

       W naszej szkole prowadzone są dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Wszyscy doskonale wiemy ,że   znajomość języka obcego jest ważny elementem kształcenia zawodowego, a obecna sytuacja na europejski rynku pracy wymaga od potencjalnego pracownika znajomości języka obcego ogólnego i zawodowego na wysokim poziomie. Założeniem tych zajęć jest przygotowanie ucznia do posługiwania się językiem angielskim w sytuacji codziennych, ale przede wszystkim w sytuacji zawodowych oraz poznanie terminologii fachowej. Program zajęć także uwzględnia doskonalenie umiejętności mówienia, pisania, czytania oraz słuchania często w postaci integracji tych czterech umiejętności. Dokładna analiza potrzeb naszych uczniów wykazała, iż przejawiają oni głęboka potrzebę własnego rozwoju w postaci doskonalenia umiejętności językowych. Część zajęć prowadzona jest metodą projektu. To sprowadzona i ulubiona forma pracy , daje uczniom swobodę pracy twórczej, mobilizuje do większej aktywności, powoduje chęć rywalizacji w osiąganiu wyznaczonych celów. To z kolei prowadzi do lepszych wyników i większego samorozwoju i samorealizacji. Ważna jest również forma wystąpień przed grupą na forum, która przygotowuje młodzież do przyszłej pracy zawodowej.


 

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 43 guests online
Twoje IP: 3.238.118.80
 , 
Dziś: Dec 08, 2022