UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W AKCJI "Zbieramy Krew dla Polski"
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 października 2012 08:31

pobor1127 września br. pod sklepem Intermarche odbyła się w ramach V edycji Konwoju Muszkieterów zbiórka krwi pod hasłem "Zbieramy Krew dla Polski". Każdy z krwiodawców brał udział w losowaniu apteczki samochodowej, zwycięzcami zostali: Marcin Wzorek i Arkadiusz Tuchalski z klasy III Technikum Mechatronicznego. Podczas poboru krwi odbyły się pokazy pierwszej pomocy. Drużyna Pierwszej Pomocy z Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie w składzie: Agnieszka Dzikowska, Aleksandra Gappa, Joanna Muzalewska, Kinga Łazarska, Alicja Mankiewicz, Paweł Barański, Szymon Kleszczyński zaprezentowali swoje umiejętności. Wolontariusze z naszej szkoły przeprowadzili również konkurs plastyczny dla najmłodszych o tematyce honorowego oddawania krwi, a uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez sklep Intermarche.

 

 

 

 

Poprawiony: środa, 10 października 2012 13:24
 

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Reklama

PROJEKTY

Reklama

Drugie Życie

Reklama

MEDIA

Reklama

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: guests online
Twoje IP: 35.168.110.128
 , 
Dziś: Sie 15, 2022