Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
201 WYCIECZKA DO PLANETARIUM I MŁYNA WIEDZY Tuesday, 28 November 2017 Administrator
202 OD ZATRUDNIENIA DO ZWOLNIENIA - WYCIECZKA NASZYCH UCZNIÓW. Tuesday, 28 November 2017 Administrator
203 WYCIECZKA KLASY III TH Friday, 24 November 2017 Administrator
204 Wąbrzeska „ SZKOŁA ZAWODOWCÓW” Thursday, 23 November 2017 Administrator
205 KONKURS GEOGRAFICZNY Thursday, 23 November 2017 Administrator
206 ZAPRASZAMY DO LEKTURY GAZETKI SZKOLNEJ - Nr 51 Wednesday, 15 November 2017 Lucyna Jachimowicz
207 ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Monday, 13 November 2017 Administrator
208 ZAWODY SPORTOWE Tuesday, 07 November 2017 Administrator
209 UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA I OTRZĘSIN KLAS I Thursday, 26 October 2017 Administrator
210 EKOLOGICZNE WARSZTATY Z INICJATYWĄ Wednesday, 11 October 2017 Administrator
211 POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Wednesday, 11 October 2017 Administrator
212 STYPENDIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH ZAWODOWYCH I ZASADNICZYCH. Thursday, 05 October 2017 Administrator
213 W DROGĘ Z NAMI Thursday, 05 October 2017 Administrator
214 W NASZYM GRONIE JEST PEŁNO SUPERBOHATERÓW… Thursday, 05 October 2017 Administrator
215 POMÓC POTRZEBUJĄCYM… Thursday, 05 October 2017 Administrator
216 WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI LETNIEJ Monday, 02 October 2017 Administrator
217 NASZE SUKCESY - ZAWODY SPORTOWE Monday, 02 October 2017 Administrator
218 WARUNKI UBEZPIECZENIA NNW Monday, 25 September 2017 Administrator
219 WĄBRZESKI FESTIWAL TURYSTYCZNY Wednesday, 13 September 2017 Administrator
220 EKOLOGICZNE WARSZTATY Z INICJATYWĄ Wednesday, 13 September 2017 Administrator
221 KONKURS FOTOGRAFICZNY Thursday, 07 September 2017 Lucyna Jachimowicz
222 UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 Monday, 04 September 2017 Administrator
223 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 Sunday, 03 September 2017 Administrator
224 BRAGA Wednesday, 02 August 2017 Administrator
225 Wakacyjne staże zawodowe dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie Saturday, 15 July 2017 Administrator
226 CZAS NA WAKACJE Sunday, 25 June 2017 Administrator
227 WYCIECZKA W GÓRY STOŁOWE Friday, 23 June 2017 Administrator
228 UWAGA Wednesday, 14 June 2017 Administrator
229 ERASMUS+ NASZA WŁOSKA PRZYGODA Wednesday, 17 May 2017 Administrator
230 ŻEGNAJCIE, MATURZYŚCI! Saturday, 29 April 2017 Administrator
231 HISTORIA O TYM JAK MECHANICY ZDOBYLI STOLICĘ. Saturday, 29 April 2017 Administrator
232 DRZWI OTWARTE 2017 Friday, 28 April 2017 Administrator
233 PODZIĘKOWANIA Friday, 28 April 2017 Administrator
234 WYPRAWA DOOKOŁA ŚWIATA Thursday, 13 April 2017 Administrator
235 Technicy Obsługi Turystycznej na Extreme Travel Festival 2017 Wednesday, 12 April 2017 Administrator
236 SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WĄBRZEŹNIE Monday, 10 April 2017 Administrator
237 NASZA LAUREATKA Monday, 10 April 2017 Administrator
238 Obszerny artykuł na temat wyjazdu naszych uczniów do Rumunii w ramach Erasmus+ Sunday, 09 April 2017 Administrator
239 Nabór na staże zawodowe Sunday, 09 April 2017 Administrator
240 TARGI EDUKACYJNE 2017 W TORUŃSKIM UMK. Friday, 31 March 2017 Administrator
241 ERASMUS+ W RUMUNII Tuesday, 28 March 2017 Administrator
242 DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA Tuesday, 28 March 2017 Administrator
243 PISZĄ O NAS II :) Tuesday, 28 March 2017 Administrator
244 PISZĄ O NAS Sunday, 19 March 2017 Administrator
245 Ready, steady, work! Monday, 13 March 2017 Administrator
246 DO CZĘSTOCHOWY PROWADZISZ NAS…. Thursday, 09 March 2017 Administrator
247 Spotkanie upowszechniające projekt Erasmus+ Mobilność Edukacyjna Thursday, 09 March 2017 Administrator
248 Wycieczka uczniów ZSZ do lokalnego zakładu produkcyjnego. Friday, 03 March 2017 Administrator
249 PROJEKT „ SZKOŁA ZAWODOWCÓW” w ZSZ Wąbrzeźno Friday, 03 March 2017 Administrator
250 NOWY PROJEKT „ SZKOŁA ZAWODOWCÓW” Sunday, 29 January 2017 Administrator
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 5 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 39 guests online
Twoje IP: 3.238.248.200
 , 
Dziś: Sep 19, 2021