Spis artykułów
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author
401 AKCJA EDUKACYJNA - FILM "MIASTO44" Friday, 19 September 2014 Administrator
402 NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY Sunday, 31 August 2014 Administrator
403 ŻYCZENIA WAKACYJNE Tuesday, 01 July 2014 Administrator
404 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO Sunday, 29 June 2014 Administrator
405 WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I Wednesday, 25 June 2014 Administrator
406 UROCZYSTY APEL Z OKAZJI UKOŃCZENIA SZKOŁY PRZEZ ABSOLWENTÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ Wednesday, 18 June 2014 Hanna Kołpacka
407 WYCIECZKA DO ŁEBY Wednesday, 18 June 2014 Aleksandra Ługiewicz
408 WYCIECZKA EDUKACYJNA DO WARSZAWY Tuesday, 17 June 2014 Natalia Lewandowska
409 DELEGACJA ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH W WĄBRZEŹNIE NA OBCHODACH ROCZNICOWYCH W NORMANDII Friday, 06 June 2014 Elżbieta Piątek
410 DZIEŃ SPORTU Friday, 06 June 2014 Karol Alichnowicz
411 MIĘDZYNARODOWY COMENIUS MEETING W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH Wednesday, 04 June 2014 Aleksandra Ługiewicz
412 SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM Sunday, 01 June 2014 Lukrecja Bytnar
413 SUKCESY NASZYCH UCZENNIC W MŁODZIEŻOWYM FESTYNIE HISTORYCZNYM Friday, 30 May 2014 Administrator
414 FESTYN SZKOLNY POD HASŁEM" TRZY MOŻLIWOŚCI LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI" Friday, 23 May 2014 Administrator
415 XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA w Bydgoszczy Tuesday, 20 May 2014 Lucyna Szwulińska
416 Mistrzostwa Polski Północnej Kyokushin Karate w naszej hali sportowej Sunday, 18 May 2014 Administrator
417 DRZWI OTWARTE W ZSZ Wednesday, 14 May 2014 Administrator
418 8 maja - Drzwi Otwarte w ZSZ Monday, 28 April 2014 Administrator
419 MATURZYŚCI POŻEGNALI SZKOŁĘ Sunday, 27 April 2014 Karol Alichnowicz
420 SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ NA ETAPIE MIEJSKIM I POWIATOWYM Sunday, 27 April 2014 Lucyna Szwulińska
421 WYRÓŻNIENIE DLA NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE WIEDZY O MIĘDZYNARODOWYM PRAWIE HUMANITARNYM Sunday, 27 April 2014 Lucyna Szwulińska
422 Życzenia Wielkanocne Thursday, 17 April 2014 Administrator
423 KONKURS NA PLAKAT REKLAMUJĄCY FESTYN SZKOLNY Tuesday, 01 April 2014 Administrator
424 WIZYTA GOŚCI Z FRANCJI W ZSZ W WĄBRZEŹNIE Monday, 31 March 2014 Elżbieta Piątek
425 XXI Targi Ofert Edukacji Akademickiej „Promocja edukacyjna 2014” na UMK Thursday, 27 March 2014 Anna Szelążek
426 Dzień Przedsiębiorczości i Ekologii pod hasłem PRZYCHODZIMY NATURZE Z POMOCĄ Thursday, 27 March 2014 Administrator
427 DZIKIE JEST PIĘKNE - KONKURS FOTOGRAFICZNY Tuesday, 25 March 2014 Edyta Sroka
428 DOBROMIR MAKOWSKI, CZŁOWIEK, KTÓRY BYŁ MARIONETKĄ DIABŁA - autor projektu antynarkotykowego Thursday, 20 March 2014 Sandra Różyńska
429 DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA Wednesday, 19 March 2014 Aleksandra Ługiewicz
430 Dzień Przedsiębiorczości i Ekologii pod hasłem PRZYCHODZIMY NATURZE Z POMOCĄ Sunday, 16 March 2014 Edyta Sroka
431 WYCIECZKA EDUKACYJNA DO TORUNIA W RAMACH PROJEKTU EURO - EKONOMIK Wednesday, 12 March 2014 Aleksandra Ługiewicz
432 KOPERNIKAŃSKI MARSZ NA ORIENTACJĘ Thursday, 27 February 2014 Administrator
433 SPOTKANIE Z P. HINZEM - PRZEDSTAWICIELEM NBP Tuesday, 25 February 2014 Administrator
434 STUDNIÓWKA_2014 - galeria zdjęć Wednesday, 05 February 2014 Administrator
435 NA STO DNI PRZED MATURĄ... Wednesday, 22 January 2014 Karol Alichnowicz
436 WYCIECZKA Monday, 20 January 2014 Wojciech Trzciński
437 ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE Thursday, 19 December 2013 Administrator
438 SUKCES UCZNIÓW ZSZ Wednesday, 18 December 2013 Karol Alichnowicz
439 SPOTKANIE Z EUROPOSŁEM JANUSZEM ZEMKE Tuesday, 17 December 2013 Karol Alichnowicz
440 PIERWSZA WIZYTA W KRAJU PARTNERSKIM Monday, 18 November 2013 Aleksandra Ługiewicz
441 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości Friday, 08 November 2013 Karol Alichnowicz
442 DUŻA PRZERWA Wednesday, 06 November 2013 Lucyna Jachimowicz
443 WYCIECZKA DO TORUNIA KLAS I TE I I TL Wednesday, 06 November 2013 Administrator
444 UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA KLAS I Monday, 28 October 2013 Hanna Kołpacka
445 WYCIECZKA KLASY II TMH DO TORUNIA Friday, 25 October 2013 Aleksandra Ługiewicz
446 MISTRZOSTWA POWIATU WĄBRZESKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW Sunday, 20 October 2013 Sabina Mikulska
447 MISTRZOSTWA POWIATU WĄBRZESKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT Wednesday, 16 October 2013 Sabina Mikulska
448 DOMINIK HANCYK ZWYCIĘZCĄ GRAND PRIX WĄBRZEŹNA Wednesday, 09 October 2013 Sabina Mikulska
449 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE Thursday, 26 September 2013 Sabina Mikulska
450 BIEG PIERWSZOKLASISTY Thursday, 26 September 2013 Sabina Mikulska
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 9 of 12

GALERIA ZDJĘĆ

Banner

Projekt Wyróżnienie

LIBRUS

Banner

PROJEKTY

Banner

Drugie Życie

Banner

MEDIA

Banner

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
We have: 24 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.236.253.192
 , 
Dziś: Oct 23, 2021